Twee Getuigen in Brielle is een plek met karakter: de omgeving ademt historie, terwijl de woningen zelf modern comfort bieden. Juist in die combinatie van authentiek en eigentijds werkt een gietvloer goed. De vloer loopt strak en ononderbroken door de woning en trekt geen aandacht naar zichzelf, zodat de architectuur en het licht het werk doen.
Omdat Vloersch in Vierpolders zit, letterlijk om de hoek bij Brielle, kunnen wij snel schakelen. Een opname op locatie, een staal thuis bekijken of een afspraak in de showroom: het is allemaal dichtbij. In dit artikel kijken wij vooral naar de kleurkeuze, want die bepaalt in een woning als deze meer dan u misschien denkt.
Waarom kleur in Twee Getuigen zo bepalend is
Een gietvloer is een groot, aaneengesloten oppervlak. Elke tint werkt daardoor door in de hele ruimte. In een woning met veel daglicht oogt een lichte grijze of zandkleurige vloer ruim en fris, terwijl een donkerder tint juist intiem en warm aanvoelt. Wij raden aan om kleurstalen op verschillende momenten van de dag in de woning zelf te bekijken. Ochtendlicht en avondlicht geven een ander beeld, en uw wandkleur en keukenfronten spelen mee.
Comforpur 635 Betonlook: rust zonder kilte
Comforpur 635 Betonlook is een PU gietvloer met een subtiele, gemêleerde betonlook. De lichte schakeringen geven diepte, zonder dat de vloer onrustig wordt. In combinatie met zachte wandkleuren, houten accenten en stalen details ontstaat een interieur dat warm en strak tegelijk oogt. De vloer is licht elastisch, voelt aangenaam aan en is geschikt voor vloerverwarming.
Superbase Classic Blend voor extra verfijning
Zoekt u net wat meer diepte, dan is Superbase Classic Blend een passende keuze. Deze minerale gietvloer heeft een subtiele, levendige uitstraling die vooral in grotere leefruimtes tot zijn recht komt. Wie liever een egaal beeld heeft, kiest voor Superbase Classic Solid. Beide varianten hebben dezelfde onderhoudsvriendelijke afwerking: stofzuigen, dweilen met een pH-neutrale reiniger en periodiek een onderhoudslaag.
Van oplevering naar gietvloer
Bij een nieuwbouwwoning brengen wij de gietvloer aan op de dekvloer die de aannemer oplevert. Na de oplevering komen wij langs om het restvocht te meten en de vlakheid te beoordelen. Is de vloerverwarming opgestookt en de dekvloer droog genoeg, dan plannen wij de werkzaamheden in overleg met u in. Wij noemen bewust geen vaste doorlooptijden: elke dekvloer droogt in zijn eigen tempo, en wij werken pas als de ondergrond er klaar voor is.
Benieuwd hoe gietvloeren eruitzien in woningen in en rond Brielle? Bekijk onze referenties. Wilt u kleuren vergelijken, dan bent u welkom aan de stalenwand in onze showroom in Vierpolders. Of plan direct een adviesgesprek op locatie, dan nemen wij de stalen mee naar uw woning.

